![](/uploads/media/fc/0d/fc0dc4debf67056c58e4d217cb09f14a_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині посадили алею пам’яті Володимира Федорчука (фото)
![30708044_1245579378878978_814709352786034688_n](/uploads/media/3b/9a/3b9a7bb7c63e86d9bf1ee19feedd440b_orig.jpg)
Алея пам’яті Володимира Федорчука з’явилася на Тернопільщині у місті Підгайці. Дерева в честь пластуна-сеньйора, який був талановитим виховником та борцем за волю України, членом куреня «Сіроманці», учасником Майдану та учасником бойових дій на Сході України, посадили пластуни. Дерева висадили у найбільше пластове свято «День першої пластової присяги». Про це повідомляється на сайті Тернопільської ОДА.
Також під час окружних урочистостей пластуна-сеньйора Володимира Федорчука посмертно нагородили бронзовим хрестом за геройський чин, врятування життя поранених під час революції Гідності 2013-2014 р.р., участь в антитерористичній операції на Сході України у 2015 р., а також за спробу врятування життя юнака Максима Скасківа 20 червня 2017 р. на Дністрі в с. Устя, Монастириського району.
За словами Степана Барни, Володимир Федорчук став прикладом самопожертви та відданості ідеалам Пласту:
Сьогодні більше сотні вихованців Пласту є учасниками бойових дій на Сході України та захищають нашу державу від зовнішнього окупанта. Вірю в те, що ми виховаємо не одне покоління пластунів, яке робитиме усе для того, щоб Україна була високоморальною та високосвідомою державою.
Фото з допису