![](/uploads/media/64/e1/64e1c2193485d95c9dcd496f4e6c1605_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині рятувальники здійснили прощу до святині області
![IMG_6323](/uploads/media/89/b7/89b7b0d1a425f6c2ac23ee3d86ff8431_orig.jpg)
Днями, у Марійському духовному центрі Зарваниця, відбулися професійні прощі для працівників Управління ДСНС України у Тернопільській області та працівників ПАТ «Тернопільгаз». Також цього року до рятувальників Тернопільщини вперше приєдналися їхні колеги з Чернівецької області.
Паломники спільно процесійною ходою пройшли від парафіяльної храму Пресвятої Трійці та Покрову Пресвятої Богородиці до чудотворного місця. У Соборі Зарваницької Матері Божої відбулася Архиєрейська Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк. Після Богослужіння митрополит подякував усім працівникам служб, які чисельно прибули на прощу до відпустового місця і вручив подячні грамоти та ікони Зарваницької Богородиці голові правління ПАТ «Тернопільгаз» Олегу Караванському, начальнику Управління ДСНС в Тернопільській області Віктору Маслею, начальнику Управління ДСНС в Чернівецькій області Сергію Михайлюку.
Фото з допису