Ростислав Фук

На тернопільському пляжі встановили буйки (відео)

У місті готуються до відкриття купального сезону, який відбудеться вже 11 червня

У Тернополі завершується підготовка до купального сезону. 8 червня працівники аварійно-рятувального загону встановили буйки та відповідної огорожі на Тернопільському ставі, а саме на території пляжу «Циганка», пише Файне місто.

Наразі у місті готуються до відкриття сезону, який відбудеться вже 11 червня. Працівники встановили відповідні інформаційні таблички та план-схеми про правила купання. Також відремонтували душові кабінки. Там встановили нові труби, оскільки попередні раніше знищили вандали.

Під час купального сезону на рятувальному пості будуть працювати матроси-рятувальники, які будуть стежити за безпекою. У них є засоби для надання першої медичної допомоги, до того ж, вони пройшли відповідні навчання щодо того, як саме надавати першу медичну допомогу на воді й у них є усі необхідні засоби, — розповідає директор комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку міста Тернополя» Микола Ткач.

Як зазначив директор, раніше працівники Держпродспоживслужби відібрали проби води у Тернопільському ставі. За результатами обстеження встановили, що вода відповідає нормам і ніяких відхилень не виявлено.

Працівники аварійно-рятувальної служби було дослідили дно тернопільського ставу в межах цієї відпочинкової зони. Попередньо, там можна було побачити пляшки, шини, великі камінці, та скло. Тобто усе від чого могла травмуватися людина, – додав Микола Ткач.

Нагадаємо, цьогоріч купальний сезон розпочнеться, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради, з 11 червня і триватиме до 15 вересня 2023 року.

Фото з відкритих джерел, відео Файного Міста

Вибір читачів за тиждень

Відео