
На Тернопільському ставі тривають пошуки зниклої у воді людини (оновлено)
У районі пляжу «Циганка» працюють водолази ДСНС, які проводять пошукові роботи

Інформація про те, що в Тернополі на території пляжу «Циганка» тоне людина, надійшла до рятувальників 24 червня, близько 15:10. Про це повідомив Терену речник Головного управління ДСНС України у Тернопільській області Сергій Данілін
За його словами, на місці працюють водолази ДСНС, які проводять пошукові роботи.
Як повідомили згодом у відділі комунікації поліції Тернопільщини, у Тернопільському ставі втопилася 15-річна дівчина зі Скалатської громади.
Попередньо встановлено, що дівчина відпочивала на пляжі разом із компанією. Під час купання вона зайшла у воду та зникла з поля зору. У результаті вжитих заходів водолази виявили дівчину у воді та доправили її на берег. Медики проводили реанімаційні заходи, однак врятувати її життя не вдалося.
Читайте також: У Дністрі знайшли тіло 13-річного юнака, який зник напередодні
Фото ілюстративне Терену


