![земля](/uploads/media/84/21/8421dfb640d71663cbb1a50d11c7a89f_orig_thumb.jpg)
На Великдень біля Катедри у Тернополі водитимуть гаївки
Запрошують усіх охочих
![](/uploads/media/36/85/36851cdb9f9e03bc1a98da903b160588_w960.jpg)
На Великдень 5 травня, після Літургії, на подвір’ї Тернопільського Архикатедрального собору відбудуться гаївки. Про це повідомили на фейсбук-сторінці собору.
Гаївки - це традиційні пісні з іграми, які українці виконують на Великдень. Молодь, діти та дорослі об’єднуються у спільній забаві та радісній прославі воскреслого Ісуса, – йдеться в повідомленні.
Запрошують усіх охочих 5 травня, о 13:15. Тривалість – 90 хвилин.
Організатори заходу – Родинний гурт «Зерно».
Нагадаємо, родинний гурт «Зерно» – це творчий проєкт родини Гребеняків з Тернополя. Митці під художнім керівництвом мами поєднують спів, музику та слово.
Читайте також: Тернопільський родинний гурт обікрали під час благодійного туру у Швеції
Фото Тернопільського Архикатедрального собору