![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
На вихідних у Кременці відбудеться особлива прогулянка
![замкова](/uploads/media/98/68/98682cc388a53609b8503e224b159536_orig.jpg)
Прогулятися з користю закликають кременчан організатори Громадської толоки, яка відбудеться цими вихідними на Замковій горі. У суботу, 23 березня, з 10:00 до 12:00 усі бажаючі зможуть долучитися до хорошої справи.
– Перша кременецька громадська толока. Краса міста Кременець у руках кременчан! Саме Ти можеш впливати. Невеликі легкі кроки стають причиною Великих змін! Прогулянка, якою Ти будеш пишатись, – йдеться у інформації.
Також організатори обіцяють забезпечити волонтерів рукавичками та сміттєвими пакетами.
Фото з відкритих джерел