![](/uploads/media/5d/c0/5dc0e835ae907d1a4f2b1c4fae32d22a_orig_thumb.jpg)
На Замковій горі у Кременці побував відомий шоумен (фотофакт)
![притула кременець](/uploads/media/d8/bd/d8bde3baa661f4c2c20bf7a47bbb6yzc_orig.jpg)
Відбулося це, щоправда, 26 років тому. Шкільними спогадами поділися друзі відомого тернополянина, шоумена, автора та ведучого телепроектів і волонтера Сергія Притули.
– Впізнали Притулу? Ольга Степанівна Габлевич (наш класний керівник), організувала поїздку в Кременець на гору Бона (Замкова гора – авт.), – поділився фото спогадом збаражчанин Юра Долинський.
На звороті також є підпис з підказкою для тих, хто не зміг ідентифікувати тоді ще 7-класника, а сьогодні відомого земляка – «Притула – перший зліва»
![притула кременець1](/uploads/media/42/yz/42yza0bbb4c27c1d9b23deyz151dcfab_orig.jpg)
Фото Юрія Долинського