Найбільш популярні набори LEGO Star Wars: від класичних кораблів до ключових сцен

На правах реклами

LEGO Star Wars — не просто конструктор, навіть враховуючи його випуск під конкретним брендом та велику увагу до деталей незалежно від тематики. Кожен, хто коли-небудь мав справу з цією іграшкою, розуміє, що Лего може створити точні копії спортивних автомобілів або цілих будівель з продуманою інфраструктурою. Проте серія LEGO Star Wars — щось більше, ніж просто конструктор. Вона надає можливість переосмислити всесвіт відомої саги.

Ви можете купити Лего Зоряні Війни https://bi.ua/ukr/konstruktori/konstruktori-lego/star-wars/, щоб порадувати колекціонера чи справжнього фаната Star Wars. Також конструктор сподобається всім, хто цікавиться космічною тематикою і складними механізмами. Тож давайте розглянемо кращі моделі серії.

Funny, cute girl playing lego at home on the floor, focus on toys. First education role lifestyle

Шолом капітана Рекса

Капітан Рекс або CT-7567 служив під командуванням генерала Енакіна Скайуокера під час Війни Клонів. Його сміливе лідерство та емпатія зробили персонажа улюбленцем фанатів саги. Тому виробник пропонує їм стати власниками шолома славетного героя.

Дизайн шолома Рекса розроблений з увагою до деталей і точно передає загальний силует, що було складною задачею для розробників. Оскільки предмет має велику кількість вигинів. В цьому наборі переважають кольори 501-го легіону (синій і білий), що напевно сподобається шанувальникам саги.

Конструкція шолома добре продумана, збірка приємна, з використанням детальної і технічної скульптури для відтворення форми, кутів та маркувань аксесуара. Конструктор налічує 854 деталі. Тому для початківців він може здатися складним. Його рекомендують купувати людям, які вже мали попередній досвід збірки конструкторів LEGO.

Сокол Тисячоліття

Millennium Falcon або Сокіл Тисячоліття — унікальний колекційний набір на 1351 деталь. Космічний корабель є одним з легендарних в історії франшизи, тому повинен бути в колекції кожного фаната. Перше, що привертає увагу — удосконалений дизайн верхньої частини корпусу. У цьому наборі дизайнери LEGO розв'язали проблему великих проміжків в конструкції, використовуючи клиноподібні пластини для створення єдиного, гладкого, більш виразного силуету.

Моторна секція також була повністю перероблена. Тому космічний корабель виглядає фантастично. Щодо мініфігурок, у цьому наборі представлені такі персонажі, як Ландо, Чубака, Фінн, C-3PO, R2-D2, D-O та новий інопланетний герой Буліо.

LEGO Star Wars R2-D2

Чудовий подарунок на 2314 деталей для шанувальників зоряної саги! Збираючи цю модель, ви цікаво проведете час та прикрасите кімнату стильним аксесуаром, який підкреслить вашу причетність до всесвіту «Зоряних війн». У наборі є багато цікавих особливостей, які роблять дроїда надзвичайно реалістичним та функціональним. Також конструктор має перископ, в якому можна слідкувати за подіями навколо, а в секретному відділенні захований світловий меч Люка Скайуокера. Крім основної моделі, у наборі є інформаційна табличка, мініфігурка дроїда та кубик LEGO на честь 50-річного ювілею студії Lucasfilm.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео