300 000 криптогаманців: Trustee Plus — новий лідер Web3-галузі в Україні

На правах реклами

Компанія Trustee поділилася з представниками Web3-ком'юніті важливою новиною. За інформацією розробників, понад 300 000 користувачів встановили криптогаманець компанії та активно користуються її послугами. Це вкотре демонструє стрімке зростання проєкту.

Йдеться про криптогаманець з інтегрованою платіжною криптокарткою Trustee Plus. Платформа спрощує доступ до цифрових активів, а також пропонує як переваги Web3, так і можливості сфери традиційних фінансів.

Згадане вище досягнення в 300 000 встановлених криптогаманців — це далеко не єдиний успіх проєкту. Нещодавно Trustee Plus дістався до позначки у 200 000 користувачів на платформі. Ба більше, компанія випустила 50 000 платіжних карток, за допомогою яких можна здійснювати розрахунки з використанням криптовалюти в торговельних точках із банківським терміналом.

Як легко купити крипту сьогодні? Відповідь на це питання знає Trustee Plus з великим переліком перевагам та бонусів:

  • нульові комісії при переказах, обслуговуванні, виведенні коштів у гривні та обміні стабільних монет;
  • доступ до 30 різних цифрових активів і 71 000 торгових пар.
  • можливість швидко придбати криптовалюту з банківської картки;
  • вихід революційної платіжної картки Trustee Plus для зручного використання ваших цифрових коштів у повсякденному житті.

Бурхливий розвиток компанії змусив аналітиків і популярні медіа звернути увагу на цей проєкт. Як результат, редакція видання Incrypted оцінила успіх компанії та провела масштабний огляд її продуктів, визнавши Trustee Plus одним із найкращих криптогаманців 2024 року.

Випуск десятків тисяч карток і стрімке збільшення бази користувачів, у поєднанні з більш ніж 300 000 встановлених криптогаманців, свідчить про постійний розвиток Trustee. Ми маємо намір зберегти цей темп і продовжити дивувати наших клієнтів новими продуктами та послугами, — зазначив CEO Trustee Вадим Груша.

Останні успіхи Trustee Plus затвердили статус компанії як провідного інноваційного продукту на українському крипторинку. Проєкт підтвердив роль лідера в цьому сегменті та прискорив впровадження цифрових активів у повсякденне життя людей.

Фото з відкритих джерел 

Вибір читачів за тиждень

Відео