![](/uploads/media/e7/d7/e7d765c84896b756c067ab2c6b208e00_orig_thumb.jpg)
Не стало багатолітнього обличчя Тернополя, його душі, аури, світла...
![10616435_296536237215000_1390334110240352744_n](/uploads/media/74/3d/743df05d38f169c8e6a3f60ea1a1bd8e_orig.jpg)
На 61-му році життя відійшла у засвіти славна донька України, мистецтвознавець, краєзнавець, музейний працівник, громадська діячка, неймовірно гарна і добра жінка Віра Стецько...
Вона боролася з невиліковною хворобою до останнього подиху. До свого відходу і зустрічі з Творцем була готовою у будь-який момент, знаючи те, що кожен з нас смертний.
Похорон п. Віри відбудеться завтра, 22 серпня, о 12 год. у Будинку жалоби, що на вул. Микулинецькій.