
Неповнолітній водій електросамоката опинився в лікарні після ДТП на Тернопільщині
Поліцейські встановлюють обставини події

Аварія сталася у Бережанах 25 червня, близько 16:30, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
За попередніми даними, місцевий 14-річний житель, керуючи електросамокатом, виїхав на проїжджу частину дороги та зіткнувся з автомобілем Hyundai Kona. Внаслідок ДТП неповнолітнього з численними тілесними ушкодженнями доправили до лікарні.
Поліцейські встановлюють обставини події та закликають батьків контролювати дозвілля дітей і нагадувати їм правила безпечної поведінки на дорозі.
Читайте також: У центрі Тернополя посилили контроль за водіями електросамокатів
Фото поліції Тернопільської області


