Незабаром у Ланівці приїдуть відомі Брати Капранови

2

У Ланівцях відбудеться презентація книг Братів Капранових, на творчу зустріч із ними можна прийти 12 грудня.

На творчу зустріч з Братами Капрановими, яка відбудеться о 14:00 годині, запрошують усіх охочих. В рамках заходу буде презентація книг «Паперові солдати» та «Мальована історія незалежності України». Вхід вільний, повідомляють організатори.

Капранов Дмитро Віталійович та Капранов Віталій Віталійович (Брати Капранови) – українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі.

«Паперові солдати»: Двоє молодих українців зустрічаються у Варшаві 1929 року. Один із них – Білл Титла, син українських емігрантів з США. Другий – Ніл Хасевич, студент Варшавської академії мистецтв, який у юності втратив ногу і пересувається на протезі. Згодом перший стає головним мультиплікатором Диснея, а другий – головним художником УПА. Історія ґрунтується на реальних подіях.

«Мальована історія незалежності України»: Незалежність не впала з неба – державницька традиція живе на наших землях зі скіфських часів і фактично не переривалася до 1991-го. Короткий і зрозумілий виклад подій минулого разом із мальованими історіями дозволить читачам легко зорієнтуватися у такому складному питанні, як походження Української держави та боротьба за її встановлення, а пантеон героїв дасть приклад для наслідування. Це – книжка для дорослих і дітей, для батьків, які хочуть, щоб їхні нащадки виросли українцями. Люди споконвіку цікавилися минулим. Монах Нестор, наприклад, вивчав записи своїх попередників і писав «Повість минулих літ», а архимандрит Петро Могила розкопував руїни Десятинної церкви. Історія та археологія завжди ідуть поруч, даруючи нам знання про те, як і навіщо жили наші предки, за що боролися, про що мріяли. І допомагають знайти відповідь на питання – навіщо ми є на цій землі. Бо сучасне виростає з минулого. Так само, як і ми продовжимо своє життя у наступних поколіннях. Історія – це не набір фактів і дат. Це безперервний процес, який не зупиняється ані на мить. Той, хто розуміє його, зможе зробити вірний вибір сьогодні. Саме для цього, спираючись на праці гігантів української історії, археології та етнографії, ми вибудували цей єдиний ланцюг подій минулого, що врешті призвели до появи на мапі світу не залежної держави із назвою Україна. Нашої Батьківщини.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео