![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
Новопризначений голова Тернопільської ОДА назвав пріоритети в роботі (фоторепортаж)
Голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель, якого сьогодні у Тернополі представив Президент України Володимир Зеленський, назвав ключові пріоритети у своїй роботі.
– Залучення інвестицій в економіку, інфраструктуру, соціальну сферу області, ефективне використання промислового, аграрного, наукового та туристичного потенціалу – це ті пріоритети, які ми повинні разом розкрити і розвинути, – сказав Ігор Сопель під час представлення його Президентом України.
Під час сьогоднішньої робочої поїздки на Тернопільщину Президент України Володимир Зеленський провів нараду із господарським активом області.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/ORL_0031-Copy.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/ORL_0030-Copy.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/ORL_0035-Copy.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/ORL_0040-Copy.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/ORL_0051-Copy.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/ORL_0043-Copy.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/ORL_0055-Copy.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/ORL_0073-Copy.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/ORL_0065-Copy.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/ORL_0086-Copy.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/ORL_0074-Copy.jpg)
Довідково. Голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель народився у 1974р на Тернопільщині, у місті Хоростків.
Після навчання у школі і Тернопільському державному технічному університеті, отримав кваліфікацію інженер-механік. Працював на Хоростківському цукровому заводі слюсарем контрольно-вимірювальних приладів і апаратури, інженером ТЕЦ, підприємцем, керівником Хоростківського регіонального структурного підрозділу ТОВ «Агробізнес». Одружений, батько двох дітей.
Фото автора