Ростислав Фук

Обдаровані учні художньої та музичних шкіл Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії

Стипендії призначаються з 1 вересня 2024 року по 31 травня 2025 року

Виконавчий комітет затвердив  положення про призначення  стипендій обдарованим учням Тернопільської музичної школи №1 імені Василя Барвінського, Тернопільської музичної школи №2 імені Михайла Вербицького та Тернопільської художньої школи імені Михайла Бойчука. Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Стипендії у розмірі 600 грн в місяць на одного стипендіата призначаються обдарованим учням на 2024-2025 навчальний рік, відповідно до результатів їх досягнень у попередньому році в Міжнародних, Всеукраїнських фестивалях, конкурсах, а саме у галузях:

  • музики (вокал, володіння музичним інструментом);
  • образотворчого мистецтва.

Підставою для призначення Стипендії є відповідне клопотання директорів мистецьких шкіл до якого додається інформація про результати досягнень учнів у Міжнародних, Всеукраїнських фестивалях, конкурсах, олімпіадах тощо, - йдеться в повідомленні.

Стипендії призначаються з 1 вересня 2024 року по 31 травня 2025 року та виплачуються централізованою бухгалтерією закладів управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради, коштом місцевого бюджету.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео