Олеся Поліщук

Один з місцевих судів Тернопільщини відновить здійснення судочинства

Вища рада правосуддя вирішила відрядити суддю до Козівського районного суду Тернопільської області.

- ВРП вирішила відрядити 12 жовтня 2021 року суддю Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Братків Ірину Ігорівну до Козівського районного суду з 2 листопада 2021 року строком на один рік, - повідомляє пресслужба Вищої ради правосуддя.

Завдяки цьому Козівський райсуд зможе відновити здійснення судочинства, оскільки з 29 вересня 2021 року в ньому не залишилося суддів з чинними повноваженнями.

Як повідомляв «Терен», Козівський районний суд Тернопільської області призупинив здійснювати судочинство, у зв’язку із закінченням повноважень судді Оксани Гриновець, призначеної на п’ятирічний термін.

Інших діючих суддів в штаті Козівського районного суду Тернопільської області немає.

Всього у цій судовій установі є три штатних посади суддів.

За інформацією Вищої ради правосуддя, Гриновець Оксана Богданівна була призначена на посаду судді Козівського районного суду Тернопільської області Указом Президента України від 29 вересня 2016 року № 425/2016.

Рішенням Вищої ради правосуддя від 8 грудня 2020 року № 3405/0/15-20 суддя Здолбунівського районного суду Рівненської області Чорний Ігор Анатолійович був відряджений до Козівського районного суду Тернопільської області для здійснення правосуддя строком на один рік.

Строк відрядження сплив 24 вересня 2021 року, оскільки Ігор Чорний Указом Президента України від 24 вересня 2016 року № 410/2016 був призначений вперше на посаду судді строком на п’ять років.

- Відповідно до наказу Козівського районного суду Тернопільської області №53-К від 22.09.2021 року відраховано зі штату суду суддю Чорного І.А. з 24 вересня 2021 року, як такого, в якого закінчився строк відрядження як тимчасового переведення до Козівського районного суду Тернопільської області для здійснення правосуддя у межах загального річного строку, - інформує сайт суду.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео