![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Отець, який розважався в тернопільському ресторані, отримав нову єпархію УАПЦ
![unnamed (7)](/uploads/media/68/99/68992f1e5140b6c8ccacdbd940e09bf0_orig.jpg)
Хмельницькою УАПЦ правитиме архієпископ Мстислав, якого 5 місяців тому відсторонили від Тернопільської та Хмельницької єпархії Української автокефальної православної церкви, пише tsn.ua. Як відомо, причиною такого короткочасного покарання стали розваги у ресторані в Тернополі.
У той же час у Тернопільській єпархії звільнили єпископа Віктора Бедя, який зайняв місце Мстислава. Духовенство УАПЦ у Тернополі не одобряє таких рішень. Натомість предстоятель УАПЦ в Україні митрополит Макарій пояснив ТСН.Тижню, що отець Мстислав єдиний, хто в змозі зробити ремонт у приміщенні.
- Запропонував архієрейський собор, у нас соборноправна церква, і дали йому випробовування – там є приміщення єпархіальне, вже все тече, і якщо будуть згодні священики, він має зробити те приміщення, - сказав Макарій.
Фото з відкритих джерел