Ростислав Фук

«Озеряна-2023»: тернополян запрошують на традиційні легкоатлетичні змагання

Захід проведуть на підтримку Збройних сил України

З нагоди Дня фізичної культури і спорту у суботу, 9 вересня, проведуть 27 символічні легкоатлетичні змагання з бігу «Тернопільська Озеряна-2023». Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

Захід проведуть на підтримку Збройних сил України.

До участі запрошуються усі охочі з Тернополя та інших міст України віком від 12 років до 65 і старше. Дистанція змагань: 9 км (навколо Тернопільського ставу).

Попередня реєстрація за посиланням, яка триватиме до 5 вересня. Кількість місць обмежена – лише 250 учасників зможуть зареєструватись.

Загальний старт та фініш учасників – біля пристані Тернопільського ставу, парк ім. Тараса Шевченка (орієнтир – Тернопільський замок).

Також запрошуються онлайн-учасники, які бажають взяти участь у Тернопільській Озеряні, пробігши 9 км у своєму місті або країні (підтвердження дистанції у додатку «STRAVA»).

Організаційний збір, видача стартових пакетів: з 08:30 год по 10:30 год. Старт пробігу об 11:00 год. Час роботи камери схову: з 08:30 по 14:30.

Контактний телефон: 0662402820 – Олеся.

Кожен учасник онлайн чи офлайн отримає медаль фінішера.

Нагадаємо, 9 вересня юних активних тернополян віком до 11 років включно запрошують взяти участь у символічному пробігу в рамках змагань «Тернопільська Озеряна KIDS-2023».

Фото Тернопільської міської ради та з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео