![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
У Тернополі патрульні притягнули до відповідальності водія-екстремала (відео)
Водій розганяв свій автомобіль і виконував так званий «контрольований занос»
![](/uploads/media/a9/51/a9518bcf0462904191ac405d808799e7_w1920.jpg)
Днями під час вечірнього патрулювання вулицями міста, інспектори виявили «дрифтера». Водій розганяв свій автомобіль і виконував так званий «контрольований занос». Про це розповіли на сторінці Патрульної поліції області у фейсбуці.
Нагадуємо всім любителям екстремальної їзди, що дрифт — це техніка проходження поворотів і різновид екстремального автоспорту. Ним громадяни можуть займатися лише на спеціально відведених майданчиках.
Порушника правил дорожнього руху патрульні зупинили та винесли на нього постанову за ч. 2 ст. 122 (Порушення правил користування попереджувальними сигналами).
Дрифтувати на автодорогах та в людних місцях — дуже небезпечно не тільки для керманича, а і для інших учасників руху, адже авто може легко вийти з-під контролю водія. Особливо взимку, коли дорожнє покриття — слизьке.
Відео Патрульної поліції