Перші добровольці вже отримали визнання

shevron

Сьогодні, 24 листопада, засідала комісія з визнання та встановлення статусу учасника-добровольця антитерористичної операції. На засіданні було прийнято рішення про надання такого статусу близько 30-ом добровольцям з ДУК «Правий сектор» та УДА.

З Добровольчого Українського Корпусу та «Госпітал'єрів» статус отримали:

  1. Максимлюк О.В. 2. Башта О.О. 3. Козак Т.І. 4. Бабій А.М. 5. Дідух М.В. 6.Гвоздик З.В. 7. Напованець М.П. 8. Коновал С.С. 9. Пасічник В.С. 10.Хоральський Н.І. 11. Антонюк Я.Я. 12. Голуб І.В.

До складу комісії входять представники ОДА, обласної ради, їх структурних підрозділів, а також представники громадських організацій, зокрема і правосекторівці. Також «Правий сектор» Тернопільщини допомагав добровольцям у зборі документів. Статус, що отримають добровольці буде прирівнюватися до статусу учасника бойових дій та гарантуватиме пільги на території Тернопільської області.

Документи на отримання Статусу учасника-добровольця антитерористичної операції приймаються і на далі. За допомогою та консультацією звертатися за номером 38 (097) 614 26 02 або за адресою бул. Шевченка 23 каб.42

 

Вибір читачів за тиждень

Відео