![](/uploads/media/63/fa/63fae986d47d8e134d804b200ce026ce_orig_thumb.jpg)
Підозрюють в організації псевдореферендуму: на Тернопільщині розслідують справу щодо жительки Запорізької області
У квітні-вересні 2022 року підозрювана забезпечувала підтримку окупаційної влади
![](/uploads/media/04/74/0474cc8553b4a03dc1b549af213cbb94_w960.jpg)
Жительку Пологівського району Запорізької області підозрюють в організації псевдореферендуму на тимчасово окупованій території. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, у квітні-вересні 2022 року підозрювана забезпечувала підтримку окупаційної влади. Після захоплення ворогом селища Розівка вона брала участь у мітингах окупаційної влади та підтримувала заклики щодо приєднання населеного пункту до складу «донецької народної республіки».
Пізніше жінка допомагала організувати незаконний референдум щодо входження Запоріжжя до складу країни-агресора, агітувала громадян брати участь у голосуванні, складала списки осіб, які виявили бажання взяти участь псевдореферендумі, координувала роботу представників так званої «виборчої комісії». (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
Жінці заочно оголосили підозру за частиною 5 статті 111 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування здійснює Управління СБУ в Тернопільській області.
Читайте також: Тернопільські правоохоронці викрили пенсіонерку з Запоріжжя на співпраці з окупантами
Фото Тернопільської обласної прокуратури