![світло](/uploads/media/2b/c9/2bc9655335910181c41539dc1d1dc759_orig_thumb.jpg)
Підрядника з Тернопільщини підозрюють у заволодінні чужим майном
Знаючи, що ремонти на ділянках дороги ще не зроблені, керівник товариства у грудні 2021 року підписав акт виконаних робіт з внесеними в нього завідомо неправдивими відомостями
![](/uploads/media/b7/a1/b7a16a069e3657af4504f836c9cb8a9b_w960.jpg)
У заволодінні чужим майном та видачі неправдивих офіційних документів підозрюють підрядника з будівництва дороги. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
Під процесуальним керівництвом прокурорів Тернопільської обласної прокуратури директору товариства повідомлено про підозру у вчиненні службового підроблення й заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем (ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 191 КК України).
За даними слідства, у липні 2021 року управлінням капітального будівництва Тернопільської ОДА укладено з товариством договір про ремонт окремих ділянок автомобільної дороги Чортків - Більче-Золоте.
Знаючи, що ремонти на ділянках ще не зроблені, керівник товариства у грудні 2021 року підписав акт виконаних робіт з внесеними в нього завідомо неправдивими відомостями.
![](/uploads/media/bc/2f/bc2f812ef214b59a92fb5b190486a316_w960.jpg)
На підставі підробленого документа кошти за невиконані роботи у сумі понад 237 тис. грн перераховано на рахунки підприємства-підрядника, чим спричинено збитки державному бюджету на вказану суму.
Триває досудове розслідування, що здійснюють слідчі поліції.
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури