![](/uploads/media/53/0a/530a0a748c80130f66962d913f20136f_orig_thumb.jpg)
“Полк Азов – Янголи Маріуполя”: у Тернополі діє виставка, присвячена загиблим захисникам (відео)
На портретах полеглих захисників Маріуполя можна побачити й двох тернополян: Дениса Сікотовського та Павла Лисобея
![](/uploads/media/a2/cc/a2cc675771cce77e7d80c0672133cb58_w1920.jpg)
Він приєднався до полку «Азов» ще у 2015 році зі словами «Хто, як не я». 27-річний киянин Владислав Литвиненко був дизайнером інтерʼєру, гарно малював, багато читав, вчився грати на гітарі. Мріяв створити сімʼю та жити в мирній Україні, за яку й віддав своє життя. Загинув за два дні до свого дня народження 23 березня 2022 року під час ворожого обстрілу в Маріуполі.
У памʼять про свого сина та ще понад 200 (двохсот) захисників Віра Литвиненко спільно з фондом “Серце нАЗОВні” організувала виставку «Полк Азов – Янголи Маріуполя», яка діє в обласному краєзнавчому музеї у Тернополі. Тут можна побачити портрети з біографією Героїв.
Детальніше - на відео.
Фото, відео Руслана Жирова