![картопля](/uploads/media/d7/24/d724969b57e5b9a8bda85308da8d4c66_orig_thumb.jpg)
Понад 10 тисяч документів для виїзду за кордон оформили на Тернопільщині
![59791846_847143575633725_1098302401208647680_n](/uploads/media/fb/5c/fb5c20d0cc0cfc3f960c7c4f95d73e6a_orig.jpg)
У квітні жителі Тернопільщини були особливо активні щодо оформлення документів для виїзду за кордон. Вони виробили 8 500 тисяч паспортів та 2 880 ID-карток.
Оформлення документів можна здійснити у міграційній службі. Процес відновили після перерви з 27 квітня по 1 травня. Тож з 9:00 2 травня усі підрозділи служби області працюють у звичному режимі, повідомили в УДМС України в Тернопільській області.
Фото з відкритих джерел