Віра Олександрович

Посадовець Тернопільської обласної держадміністрації хотів «нагнути» підприємця

2
Начальник одного з управлінь Тернопільської обласної держадміністрації вимагав у місцевого підприємця 500 доларів США. Гроші начебто були потрібні за сприяння у підключенні нежитлового приміщення до електроживлення.  Про це сьогодні, 20 січня, повідомили в обласній прокуратурі. Прізвище підозрюваного наразі не вказують, адже так вимагає закон. Із фото лише можна зрозуміти, що це чоловік.

1
1

Власне, процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України за фактом вимагання і отримання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, здійснюють співробітники Тернопільської місцевої прокуратури.
– Правоохоронці затримали посадовця під час отримання ним другої частини суми 400 дол. США, – йдеться в повідомленні. – Наразі вирішується питання щодо повідомлення чиновнику підозри у вчиненні кримінального злочину і обрання для нього запобіжного заходу. Досудове розслідування здійснюють слідчі поліції. 
До слова, злочин викрили за оперативного супроводу працівників Управління стратегічних розслідувань в області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції, повідомили в обласній прокуратурі. Фото надане пресслужбою обласної прокуратури

Вибір читачів за тиждень

Відео