Працівники поліції боролися за звання кращого самбоїста (фото)

DSC01482

Змагання з боротьби відбулися серед правоохоронців. Було сформовано  6 команд, загальною кількістю  44 учасники.

Про це повідомляє Досьє 102.

Участь у спортивних баталіях взяли співробітники структурних, окремих, територіальних (відокремлених) підрозділів поліції області. За підсумками командної боротьби перемогу здобули  бійці корпусу оперативно-раптової дії. Друге місце посіла збірна команда відділів поліції області. На третій сходинці – колектив Кременецького районного відділу поліції.

За словами начальника сектору професійної підготовки управління кадрового забезпечення  ГУНП Олексія Криворучко, серед учасників змагань були майстри спорту та кандидати в майстри спорту з самбо. Кожен намагався продемонструвати свою силу та майстерність володіння прийомами.

Найкращі результати в індивідуальному заліку у вагових категоріях від 57 кілограмів до понад 100 кілограмів показали: Сергій Бугай  зі збірної команди відділів поліції, Павло Палюх з Тернопільського районного управління поліції, Ігор Горбатюк з Кременецького районного відділу поліції та співробітники спецпідрозділу «КОРД»: Ірина Прохоренко, Володимир Сімчук, Іван Доманський, Максим Прохоренко, Віктор Кохно.

Переможців змагань привітав та нагородив начальник управління кадрового забезпечення ГУНП  в області Зіновій Кутний.

- Змагання були цікавими, динамічними, усі учасники показали хороший результат. Бажаю усім нових спортивних досягнень.

DSC01516
DSC01516

DSC01589
DSC01589

DSC01524
DSC01524

Фото: Досьє 102

Вибір читачів за тиждень

Відео