![](/uploads/media/29/b9/29b9b784dedfa95cc63067fa60d418d9_orig_thumb.jpg)
Представники Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей вшанували День Соборності (фото)
День Соборності в Україні відзначають щороку 22 січня
![](/uploads/media/47/ef/47ef33cf29c5030539dfaf46fc5d0134_w1920.jpg)
Представники Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей зустрілися на мості поблизу Кам'янець-Подільської фортеці з метою вшанування 105 річниці Дня Соборності України. Про це повідомили на сторінці Тернопільської обласної військової адміністрації.
Акт Злуки - це здійснення мрій українців, які боролися та помирали за соборну та незалежну країну. В єдності сила! Сьогодні ми продовжуємо це доводити у боротьбі за свою свободу. День Соборності України - це не лише про здобуття омріяного, а й пам'ять про мільйони Героїв, які присвятили життя ідеї Незалежної України. Це вияв поваги до споконвічного прагнення українців: здобути та зберегти етнічну і територіальну цілісність, - йдеться в повідомленні.
Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Особливим цей день є і для нашого краю, адже саме по східному кордону Тернопільщини проходила умовна межа між ЗУНР та УНР.
Фото Тернопільської ОВА