Призупинена робота шкіл, дитсадків, транспорту: рішення штабу оборони Тернопільщини

Якщо чуєте сигнал повітряної оборони (сирени), негайно спустіться в підвал чи захисне приміщення.

На Тернопільщині призупинена робота дитячих садочків, шкіл та закладів профтехосвіти. Прохання до всіх дітей залишатися вдома з батьками. Батькам залишатися з дітьми, подбати та заспокоїти старших родичів. Рішення штабу оборони Тернопільщини опублікував міський Голова Тернополя Сергій Надал. 


Через запровадження військового стану, у Тернополі була оголошена повітряна тривога. Відповідно тимчасово зупинено рух громадського транспорту. Після того, як буде отримана інформація про припинення повітряної тривоги, рух громадського транспорту буде відновлено.

Щодо роботи міжобласного громадського транспорту, рада оборони Тернопільщини прийняла рішення зупинити рух автобусів з області. Автобуси, які прибувають в область, їдуть за графіком. Також працюють внутрішньообласні рейси.

Поліція Тернополя працює в посиленому режимі. 

Сьогодні в Тернополі розгортаються блок-пости на в’їзді у місто. На блок-постах будуть працювати виключно працівники поліції, військовослужбовці Нацгвардії та Збройних сил.

Прохання до всіх, хто є резервістами 1 та 2 черги терміново з’явитися у військовий комісаріат, щоб пройти реєстрацію для призиву у Збройні сили України.
Прошу до цього ставитися з розумінням та допомагати нашим силовикам. Наголошую, якщо ви чуєте сигнал повітряної оборони, негайно спустіться в підвал чи захисне приміщення.  Зберігаємо спокій. Ворогу не вдасться посіяти паніку! Слава Україні!

Вибір читачів за тиждень

Відео