![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Професійна проща працівників ДСНС відбулась у Зарваниці (фоторепортаж)
![119515827_1750740325065480_4877859916860479425_o](/uploads/media/da/c4/dac4fc69c3662a68a723612086900c41_w960.jpg)
Традиційно у другу неділю вересня працівники Управління ДСНС у Тернопільській області відвідують Марійський духовний центр Зарваниця у рамках професійної прощі. Такий захід щороку проходить напередодні Дня Рятувальника. Цьогоріч через карантин подія відбулася в онлайн режимі.
Участь у Святій Літургії взяли представники підпорядкованих підрозділів Управління ДСНС у Тернопільській області на чолі із начальником Віктором Маслеєм. Священики Малої Базиліки молились за рятувальників та їх родини, а владика-помічник Тернопільсько-Зборівський Кир Теодор Мартинюк побажав працівникам ДСНС Божої опіки під час служби.
![119217700_1750740318398814_6302450750281546348_o](/uploads/media/53/bf/53bff590a9ef3194f77a7f4b85151800_w960.jpg)
![119442339_1750740181732161_3453138297131447131_o](/uploads/media/08/fb/08fbddc49c8161ab8a8cdb0b9364d0c5_w960.jpg)
![119444978_1750740158398830_4252283708915944330_o](/uploads/media/72/f0/72f0f1bf4ea26b48de8e7e7510d86efa_w960.jpg)
![119457350_1750740175065495_1566804368967665102_o](/uploads/media/2y/z4/2yz4ec3fbd614dbec132fa5e74098a64_w960.jpg)
![119469182_1750740185065494_6665610934600556857_o](/uploads/media/40/09/40097bedec30a1bd0bbdc85b75d797bd_w960.jpg)
![119479903_1750740191732160_368454216687265644_o](/uploads/media/af/92/af92d976c00b51824294d9c6d88c5b83_w960.jpg)
![119480117_1750740178398828_8283985209307660992_o](/uploads/media/e3/89/e389d434c2c7f40411aa216d4b25eb03_w960.jpg)
Фото Управління ДСНС у Тернопільській області