![](/uploads/media/83/00/83000cb19ce07efe6dyz616ef664efd0_orig_thumb.jpg)
Санкар із Тернопільщини здобув другу медаль в сезоні Кубка націй
Андрій Мандзій в чоловічому одиночному турнірі подолав дистанцію за 50.326 секунди
![](/uploads/media/61/4c/614c242a41f255d421b9f56c1755fb78_w960.jpg)
Cанкар із Тернопільщини Андрій Мандзій здобув свою другу медаль в сезоні Кубка націй 2023/24. Він став третім на етапі в австрійському Інсбруці. Про це пише Суспільне Спорт.
Першу особисту нагороду сезону Мандзій виграв на етапі Кубка націй в німецькому Вінтерберзі. Тоді з мінімальним відставанням в 0.001 секунди від переможця українець став срібним призером.
Етап в Інсбруці — четвертий у нинішньому сезоні Кубка націй. Україна була представлена в трьох дисциплінах: чоловічих турнірах на одномісних та двомісних санах, жіночих — на одномісних.
Андрій Мандзій в чоловічому одиночному турнірі подолав дистанцію за 50.326 секунди — третій результат. Переможцеві етапу, словаку Йозефу Нінісу, він програв менше однієї секунди (0.071).
Кубок націй 2023/24: топ-5 результатів українців на одномісних санах:
- Андрій Манздзій (Вінтерберг, Німеччина)
- Андрій Мандзій (Інсбрук, Австрія)
- Антон Дукач (Вістлер, Канада)
- Андрій Мандзій (Лейк-Плесід, США)
- Антон Дукач (Вінтерберг, Німеччина)
Фото: FIL