
Ще дві учениці з Тернопільщини здали НМТ на 200 балів
Цей результат є свідченням наполегливої праці, високого рівня знань, відповідальності та цілеспрямованості, зазначають у закладах освіти

Випускниці Дарія Рогальська та Олена Пеляк здали Нціональний мультитест на максимальні 200 балів.
Так, учениця 11-А класу Тернопільської загальноосвітньої школи №19 Дарія Рогальська набрала 200 балів з української мови, а ще 194 бали з історії України.
Цей результат є свідченням наполегливої праці, високого рівня знань, відповідальності та цілеспрямованості Дарії. За кожним балом стоять роки старанного навчання, підтримка вчителів і батьків та прагнення досягати найкращих результатів, – йдеться в повідомленні.
Продемонструвала блискучі знання та здобула максимальний результат — 200 балів з української літератури й випускниця Козівського ліцею імені І. Герети Олена Пеляк.
Ми щиро вітаємо Оленку з цим досягненням! Бажаємо, щоб цей успіх став міцним фундаментом для вступу до омріяного закладу вищої освіти та майбутніх професійних звершень. Окремі слова вдячності — вчительці української мови та літератури Кіналь Галині Степанівні, яка ділилася знаннями, підтримувала та вірила в успіх Оленки, а також батькам, які завжди були поруч, – зазначають у ліцеї.
Читайте також: Двоє випускниць із Тернопільщини отримали двісті балів на НМТ
Фото Тернопільської загальноосвітньої школи №19 та Козівського ліцею імені І. Герети


