![](/uploads/media/19/37/193783a5c5382670c7133f7e80a6f2d2_orig_thumb.jpg)
Шумчани по кілька тижнів чекають допомоги від «Укртелекому»
![шумськ укртелеком](/uploads/media/9c/1a/9c1a1a84aa3d9e7e27a4e7b5ecaf424f_orig.jpg)
Шумчани скаржаться на жахливий сервіс від Укртелекому. Мовляв, їхні звернення підприємство ігнорує по кілька тижнів, а то й місяць.
- В «Укртелекомі» сервісу взагалі немає. Притому, що вдома телефон вже 4 тижні не працює. З невідомих причин обірваний кабель, який проведений по стовпах. Звертався 17 вересня в концентр, оператори так розмовляють нібито я їм щось винен. І дзвонили з місцевого відділення, питали, де кабель обірваний, але результату 0. Це в с. Тилявка Шумський район, – написав шумський фотограф Віктор Смоляк на своїй сторінці у Фейсбук.
![шумськ](/uploads/media/b6/a6/b6a680c78a9b514f93095171d8607fd2_orig.jpg)
![шумськ 1](/uploads/media/23/d6/23d6ca19ba74e3148bae25a40c9b0546_orig.jpg)
Та, як з’ясувалося, не одна Тилявка страждає від поганого сервісу зв’язківців.
- В с. Бриків така сама ситуація... ми без інтернету... Кажуть, мовляв, «ставте канікули», а нам не канікули, нам зв'язок необхідний! – скаржиться Олена Корзунецька.
Коли інформація набула публічного розголосу, «Укртелеком» взяв до уваги скарги клієнтів і наразі пообіцяв перевірити звернення.
Нагадаємо, за домашній телефон мешканці області тепер платитимуть більше.Фото зі сторінки Віктора Смоляка у Фейсбук