Ростислав Фук

Стало відомо, коли запрацює електронний кабінет військовозобов’язаного

Буде також окремий застосунок для смартфона, яким можна буде користуватись, не відвідуючи ТЦК

Електронний кабінет військовозобов’язаного запрацює 18 травня. Це одне із нововведень у новому законі про мобілізацію. Про це повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко, пише Суспільне.

За її словами, це буде також окремий застосунок для смартфона. Нині Міноборони отримує всі необхідні документи, щоб е-кабінет був доступний всім громадянам. Застосунок потрібно буде завантажити у App Store і Google Play Market, авторизуватися там і заповнити необхідні поля. Все це можна буде зробити, не відвідуючи ТЦК.

Власне, з 18 травня, у військовозобов’язаних буде обов’язок зареєструвати свої дані, а саме – номер телефону, електронну пошту та фактичну адресу проживання в трьох доступних форматах – в ТЦК та СП, через ЦНАП або через електронний кабінет військовозобов’язаного, — каже Черногоренко.

Далі чиновниця розповідає, що для уточнення інших даних, якщо це буде потрібно, ТЦК зв’яжеться із військовозобов’язаним і буде робота між військовозобов’язаним і безпосередньо працівником ТЦК. До того ж усю інформацію можна буде оновити навіть із-за кордону.

Ми вважаємо, що кількість військовозобов’язаних, які будуть користуватися цим функціоналом може досягати 70-80%, тому що це буде дуже зручно, – розповідає Черногоренко.

 

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила 11 квітня в другому читанні законопроєкт про мобілізацію.  Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони виключив положення щодо демобілізації.

Читайте також: У Міноборони розповіли, чи буде обов’язковою реєстрація військовозобов'язаних в е-кабінеті

Президент підписав закон про мобілізацію з 25 років

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео