![](/uploads/media/73/54/73542a0bddab72a31da93a46e5bae5d6_orig_thumb.jpg)
Старшого розвідника з Тернопільщини нагородили за мужність нагрудним знаком (фото)
Військовому подякували за мужність і вручили нагороду
![](/uploads/media/9f/5b/9f5b63feba2bcddd9fb6de8764c7d5d1_w2880.jpg)
Сьогодні, 29 січня, заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель зустрівся з військовослужбовцем Антоном Матуняком – старшим розвідником взводу спостереження розвідувальної групи 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної ради.
Він вручив захиснику почесну відзнаку Тернопільської обласної ради – нагрудний знак «За проявлену мужність у виконанні службових обов’язків та незламність в захисті державного суверенітету» й подякував воїну за службу.
Фото Тернопільської обласної ради