![](/uploads/media/10/92/109238ca05b2d149f77cdff0edb648f2_orig_thumb.jpg)
Сто років тому у Кременці ще була Європа (фото)
![готель крем](/uploads/media/3e/27/3e2738d00f9acc412063b20cf71b7081_orig.jpg)
Сьогодні туристи, які приїжджають на Тернопільщину часто дивуються, що наш край своєю архітектурою нагадує європейські містечка. Насправді це не дивно, бо тут таки колись уже була Європа. У різні періоди нинішня територія області була в складі Польського королівства, Австрійської імперії, а частина й Литовського князівства. Тож будували за європейським зразком.
Деякі пам’ятки вдалося зберегти. Деякі, на жаль, втратили назавжди. Та збереглися старовинні фото, які час від часу розповідають нам про цікаве минуле.
- Кременець. Готель «Петроградський» (давня назва Петербурга). Лівобіч пункт прокату велосипедів, а правобіч можна здати брудні речі до прання. Європа! – пише дослідниця Іра Дан-Коен, яка часто тішить шанувальників історії схожими знахідками.
Фото Іри Дан-Коен