![овочі](/uploads/media/8c/56/8c56f106e330249740d377e7f9b62b34_orig_thumb.jpg)
Суд обрав запобіжні заходи двом працівникам Тернопільського військкомату, яких підозрюють у катуванні
Також обох підозрюваних відсторонили від займаних посад
![](/uploads/media/f7/f9/f7f935fdee2f8276d646ec3cea53f6yz_w960.jpg)
Тернопільський міськрайонний суд обрав запобіжні заходи – нічний домашній арешт двом працівникам Тернопільського Об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомляють у пресслужбі Державного бюро розслідувань.
Також обох відсторонили від займаних посад.
Нагадаємо, напередодні ДБР повідомило про підозру у катуванні командиру та солдату-гранатометнику відділу охорони цього військкомату. Також солдатові повідомлено ще й незаконному позбавлені волі людини, за попередньою змовою групою осіб, що супроводжувалося заподіянням фізичних страждань (частина 2 статті 146 Кримінального кодексу України).
Як писав Терен, 6 жовтня солдат-гранатометник, застосовуючи фізичну силу, затримав та доправив до ТЦК місцевого мешканця.
Згодом його та ще одного мобілізованого військові побили у приміщенні військкомату. Відео побиття потрапило до соцмереж. На ньому солдат-гранатометник та командир відділу охорони завдають ударів чоловікам, які лежать на ліжках.
Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.
Фото з відкритих джерел