Тамара Коблик

Суд визнав недійсною 25-річну оренду землі у прибережній смузі ставу у Тернополі

Мова йде про приватні будинки, збудовані в парку Загребелля у захисній прибережній смузі ставу, зареєстровані як «елінги»

Суд задоволив позов прокуратури про скасування рішення Тернопільської міської ради (ТМР) щодо ділянки землі вартістю понад 3 млн 600 грн у прибережній смузі Тернопільського ставу. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Західний апеляційний господарський суд задоволив апеляційну скаргу керівника Тернопільської обласної прокуратури щодо відмови в задоволенні позову до Тернопільської міської ради, ОК «Вінд» про визнання незаконним та скасування рішення ТМР, визнання недійсним договору оренди землі, скасування речового права та повернення земельної ділянки  площею 0, 4060 га вартістю понад 3 млн 600 тис. грн.

Нагадаємо, сесія органу місцевого самоврядування у лютому 2018 року розглянувши звернення обслуговуючого кооперативу «Вінд», надало йому в оренду на 25 років земельну ділянку за адресою: вул. Урожайна, 15, площею 0, 4060 га.

Встановлено, що на вказаній земельній ділянці в межах прибережної захисної смуги Тернопільського ставу розташоване майно, зареєстроване як 9 «елінгів лодочної станції», яке не відноситься до об’єктів, що можуть на ній знаходитися та експлуатуватися, які не належали ОК «Вінд», фактично є самочинно збудованими, з порушенням закону щодо встановлення цільового призначення земельної ділянки. Мова йде про приватні будинки, збудовані в парку Загребелля у захисній прибережній смузі ставу, зареєстровані як «елінги».

Відтак скасовано рішення суду першої інстанції та прийнято нове рішення - про задоволення позовних вимог прокуратури в повному обсязі.

Рішення суду вступило в законну силу.

Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури

Вибір читачів за тиждень

Відео