Тамара Коблик

Суд заборонив будівельні роботи на вулиці Шпитальній, 26 у Тернополі

За фактом будівництва у поліцейських перебувають кримінальні провадження, відкриті за двома статтями Кримінального кодексу України

 

Тернопільський міськрайонний суд задовольнив клопотання прокурорів про накладення арешту на дану земельну ділянку. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Йдеться про скандальне будівництво об'єкта, розташованого за адресою: вулиця Шпитальна, 26 у Тернополі. Зі скаргами про те, що руйнується приватний будинок на вулиці Шпитальна, 24, звернулася до тимчасового виконувача обов’язків начальника ГУНП в Тернопільській області Сергія Зюбаненка тернополянка Богдана Млинко.

Сергій Зюбаненко доручив відповідним службам провести детальне розслідування кримінальних проваджень, відкритих раніше відповідно до двох статей Кримінального кодексу України: ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) та ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки).

12 липня Тернопільський міськрайонний суд постановив на час проведення досудового розслідування накласти арешт на земельну ділянку шляхом заборони відчуження, розпорядження та користування, в тому числі заборони проведення реконструкції та інших будівельних робіт.

Фото Національної поліції

Вибір читачів за тиждень

Відео