![](/uploads/media/68/0d/680d1c7c44323df677612d563f9ddd7e_orig_thumb.jpg)
Світлина з Тернопільщини потрапила в число переможців міжнародного конкурсу «Вікі любить Землю 2021»
![11](/uploads/media/b0/99/b099101ceb522aa0f2b877c8ddfc2f09_w960.jpg)
До переможців міжнародного конкурсу «Вікі любить Землю 2021» увійшла українська світлина зроблена на Тернопільщині.
Фотоконкурс «Вікі любить Землю 2021» оголосив результати міжнародної частини. Серед 15 найкращих фотографій є світлина з України - робота Володимира Бурдяка, інформує MediaSapiens.
На фото з України, яке увійшло до рейтингу найкращих світлин, зображені три самки оленя у Національному природному парку «Кременецькі гори» на Тернопільщині.
У конкурсі взяли участь 34 країни. З 1 травня по 31 серпня 2021 року в межах фотоконкурсу «Вікі любить Землю» до Вікісховища було завантажено понад 64 тисячі фотографій пам’яток природи від понад 4300 авторів.
Команда журі міжнародного конкурсу із 390 фотографій, які стали найкращими в своїх країнах, відібрала 15 — міжнародних переможців «Вікі любить Землю» 2021.
Світлина з Тернопільщини зайняла шосту позицію.
Як повідомляв «Терен», світлина з Тернопільщини увійшла до десятки найкращих фото України.
Фото Володимира Бурдяка