Орест Сарматський

Танки агресора повертаються з півночі України в Росію

Ворожі війська і техніка виходять з піднятими стволами і повертаються з північного регіону України назад в Росію. 

Такої домовленості було досягнуто під час тривалих переговорів між Україною та Росією, які проводилися щодо обміну полоненими.

Про це, підсумовуючи ситуацію за минулу добу, сказав у відеозвіті у Facebook голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

- Паралельно однією з частин цієї домовленості було те, що зброя, танки, інша техніка виходить, повертається в Росію. Були проведені переговори з керівництвом цього підрозділу, цієї колони, і їхній керівник сказав, що він не збирався і не хоче воювати. Він розуміє, що в Росії потрапить у в’язницю, але прийняв рішення підняти стволи своїх танків і повернутися до країни-агресора. Ми спостерігаємо постійно повернення військ і техніки РФ назад в Росію. Нам це дуже приємно, - сказав Живицький.

За його словами, на території області ще залишається багато техніки, і вона рухається далі на захід України.

Як повідомлялося, 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські війська обстрілюють та руйнують ключові об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію.

Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Фото: АА

Вибір читачів за тиждень

Відео