![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Тепер тернополянам вода обходитиметься в рази дорожче
![2](/uploads/media/95/43/9543ae748278a3edf9c9df87104d1fdc_w640.jpg)
Згідно Постанови №2845 з 1 січня наступного року кубометр води, тобто 1000 літрів, для споживачів підприємства вартуватиме 36 гривень 70 копійок.
Про це повідомили на офіційному сайті комунально-житлового Тернополя.
- Потреба в коригуванні тарифів назрівала ще зі серпня, коли вартість електроенергії для підприємств, в т.ч. і водопровідно-каналізаційної галузі, почала стрімко зростати. Якщо на початку літа вона не дотягувала до 3 гривень за кіловат-годину, то наприкінці осені вже перевищувала 5 гривень. Тим часом для надання цілодобових послуг з водопостачання та водовідведення “Тернопільводоканал” щодня витрачає понад 300 000 гривень.
Нові тарифи не передбачають підвищення заробітної плати для працівників водоканалів, проте, згідно з Законом України про Державний бюджет, мав би зрости і розмір зарплатні, і прожитковий мінімум для українців.
Фото з допису