Тамара Коблик

«Тернопільобленерго» змінює особові рахунки всім споживачам

У випадках самостійного передавання показників електролічильників за допомогою онлайн способів (Viber, Telegram, сайт) потрібно вводити особові рахунки в новому форматі

З 15 травня 2024 року змінені особові рахунки, як побутовим, так і юридичним споживачам, повідомляє АТ «Тернопільобленерго». Про це повідомили у пресслужбі товариства.

Зміни викликані потребою встановлення єдиного порядку формування та присвоєння особових рахунків споживачам, а також з метою уникнення повторення нумерації особових рахунків в районах електричних мереж.

Нова складова 10-ти значного формату особових рахунків побутовим та юридичним споживачам передбачає три ознаки ідентифікації споживача.

Перша цифра рахунку – 1-юридичний споживач, 2-побутовий споживач;

Друга та третя цифра рахунку – код району обслуговування (району електричних мереж);

Четверта цифра рахунку (при необхідності) «0», для приведення особового рахунку до 10-ти значень;

Наступні цифри рахунку – дані діючого особового рахунку.

Для прикладу, якщо споживач є побутовим і його район обслуговування Тернопільський сільський РЕМ, то в нього буде наступний номер особового рахунку – 2390001111 (2-побутовий споживач, 39-код РЕМ, 000-цифри для приведення номеру рахунку до 10-ти значного, 1111-номер особового рахунку який був у споживача).

 АТ «Тернопільобленерго» звертає увагу споживачів на те, що пункти прийому платежів та відділення банків мають всю необхідну інформацію для проведення розрахунків.

У випадках самостійного передавання показників електролічильників за допомогою онлайн способів (Viber, Telegram, сайт) потрібно вводити особові рахунки в новому форматі. Водночас до 15 серпня цього року можна передавати показники електролічильників за старим та новим форматом особових рахунків.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео