![](/uploads/media/3a/e6/3ae69df7f04dc2cd1144aed679cd8430_orig_thumb.jpg)
Тернопільщина долучиться до будівництва фортифікаційних споруд у прифронтових областях
Хід будівництва перевірятиме робоча група з підзвітності та прозорості
![](/uploads/media/a1/d6/a1d6ca7656b2511efb6b024313251637_w960.jpg)
Тернопільщина долучається до будівництва фортифікаційних споруд у прифронтових областях України. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.
Кабінет Міністрів ухвалив розроблену Міністерством оборони постанову, яка розширила перелік державних органів, які можуть закуповувати товари, роботи і послуги для будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд.
Крім того, постановою встановлено єдиний підхід у проєктних рішеннях щодо будівництва фортифікаційних споруд. Новий підхід забезпечить створення потужної мережі фортифікацій за єдиною стратегією. Для всіх об'єктів застосовуватимуться одні й ті ж:
- технічні специфікації
- архітектурні та інженерні рішення
- безпекові вимоги
Окрім того, хід будівництва фортифікаційних споруд перевірятиме робоча група з підзвітності та прозорості.
Нагадаємо, Тернопільщина вже відбудувала понад 30 будинків у селищі на Херсонщині.
Відео Тернопільської ОВА