![](/uploads/media/2a/ae/2aaea84b30589617f39978eb70ddf1c9_orig_thumb.jpg)
Тернопільщина налагоджує співпрацю з Латвією (відео)
Латвійська Республіка є важливим партнером Тернопільщини щодо експорту наших товарів на свої ринки та активно підтримує Україну у важкі воєнні часи
![](/uploads/media/47/ca/47ca22bbd54d18927abac37e412753e3_w1920.jpg)
Меморандум про співпрацю підписали Економічний аташе Посольства Латвійської Республіки в Україні Айнарс Межуліс разом з першим заступником голови Тернопільської облради Володимиром Болєщуком. Цим важливим документом сторони одностайно заявили про свою готовність працювати разом. Підписали меморандум під час офіційної зустрічі керівництва Тернопільщини з представниками латвійської делегації, яка відбувається вже не вперше.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Романа Луциківа