
Тернопільщина отримала понад 16 тонн енергетичного обладнання від міжнародних партнерів
Загалом від початку роботи хабів Міністерства енергетики Тернопільщина вже отримала понад 70 тонн різноманітного енергетичного обладнання

Тернопільська область отримала чергову партію енергетичного обладнання загальною вагою понад 16 тонн. Допомога надійшла зі складів хабів екстреної енергетичної допомоги Міністерства енергетики України та в межах роботи Фонду підтримки енергетики України. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Міністерства енергетики України.
До регіону передали критично важливе обладнання для забезпечення стабільної роботи енергетичної системи, зокрема генератори та трансформатори.
Постачання здійснено за підтримки міжнародних партнерів - Швеції та Ісландії, які продовжують системно допомагати Україні зміцнювати енергетичну стійкість, - йдеться в дописі.
Загалом від початку роботи хабів Міністерства енергетики Тернопільщина вже отримала понад 70 тонн різноманітного енергетичного обладнання.
Читайте також: Майже 4 мільйони гривень економії: підсумки року роботи сонячних станцій водоканалу на Тернопільщині
Фото з відкритих джерел


