Орест Сарматський

Тернопільщина разом із Папою Франциском молиться за мир в Україні 

Заклик Папи Франциска не припиняти молитися за мир в Україні, цілком зрозумілий для жителів Тернопільщини, сини, батьки та брати яких нині – у рядах захисників українських кордонів.

Як повідомляється, зустрічаючись із паломниками на традиційній середовій аудієнції, Папа Франциск подякував тим, які два тижні тому особливо молилися за мир в Україні, і побажав успішного результату дипломатичним зусиллям, а також закликав молитися за хворих.

- Хочу подякувати всім людям і спільнотам, які єдналися в молитві за мир в Україні. Не переставаймо випрошувати в Бога миру, аби напруження та загроза війни були подолані шляхом серйозного діалогу, і щоб що цього змогли причинитися також і переговори у Нормандському форматі. Не забуваймо: війна – це безумство! – наголосив Святіший Отець.

Папа також нагадав, що 11 лютого відзначається Всесвітній день хворого.

- Хочу згадати всіх наших дорогих хворих і побажати, щоб усім були забезпечені медичне лікування та духовний супровід, — сказав він, закликавши молитися за хворих, їхніх родичів, медичних працівників, капеланів і всіх, хто опікується хворими.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео