![](/uploads/media/7a/5f/7a5fd9f09bbd2cd3a55f84b5d9dfb2ca_orig_thumb.jpg)
Тернопільщина – найкращий приклад для Луганщини (фото)
![IMG_7756](/uploads/media/76/5e/765e84530df717e0392a23e6a95acc7f_orig.jpg)
Представники територіальних громад, районних рад і районних держадміністрації Луганської області вчора, 27 липня, відвідали територіальні громади Тернопільщини, аби перейняти досвід із питань децентралізації.
Гості із Луганщини уже встигли відати Великогаївську, Васильківську і Скалатську об’єднані територіальні громади, сьогодні у планах завітати до Збаразької і Підволочиської громад.
Розпочали луганчани свою подорож Тернопільщиною із обласної держадміністрації, де у них була можливість поспілкуватись із керівниками напряму децентралізації нашого краю.
- Ми за цих два дні дуже багато хочемо показати, дуже багато хочемо розказати, адже ми – лідери по децентралізації, - каже заступник голови обласної держадміністрації Олег Валов.
Гроші на такий проект виділили із фонду швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.
Під час візитів у громади луганчанам показували школи, дитячі садочки, установи, - ті об’єкти і процеси, які змогли утворити і відремонтувати із моменту утворення на території нашої області об’єднаних територіальних громад.
![IMG_7757](/uploads/media/e8/b1/e8b19220ec460cac7429e125f242ab23_orig.jpg)
![IMG_7761](/uploads/media/c8/b4/c8b49f400b22b7358e148905e951298e_orig.jpg)
![IMG_7769](/uploads/media/13/3c/133c597530970b95d676553dcb95e4da_orig.jpg)
![IMG_7774](/uploads/media/e1/93/e1930d2e713722f4bebfda7a02891448_orig.jpg)
![IMG_7776](/uploads/media/95/bf/95bf304d32dd33cd4cca02440c8a094f_orig.jpg)
![IMG_7778](/uploads/media/ca/f6/caf60fc824ca89b50yz454027d190226_orig.jpg)
![IMG_7792](/uploads/media/df/d3/dfd3d84b93acc15118a412f349f9bfc4_orig.jpg)
![IMG_7789](/uploads/media/b1/9e/b19ee9c8532ba68c86abf36520bfcc02_orig.jpg)
![IMG_7783](/uploads/media/a9/fe/a9fe8e8471e2c15e32b75feaf955af7b_orig.jpg)
Фото автора.