Тамара Коблик

Тернопільська міська лікарня №2 стала кластерною: нові можливості та напрямки діяльності

Це забезпечить покращення медичних послуг для мешканців міста

Тернопільська міська комунальна лікарня №2 увійшла до спроможної мережі госпітального округу як кластерна лікарня, що дозволить залучати більше коштів з державного бюджету на закупівлю дороговартісного високоточного медичного обладнання та модернізацію інфраструктури. Це забезпечить покращення медичних послуг для мешканців міста. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» у місті реорганізували КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня». Функції міської дитячої лікарні в частині надання лікувальних послуг, підрозділи та відділення передано до лікарні №2.

З 1 червня лікарня, у статусі об’єднаної, надає медичну допомогу за 24 пакетами послуг. До складу лікарні увійшли напрямки, які раніше надавала міська дитяча лікарня, включаючи дитячу онкогематологію, хіміотерапію, стаціонарну та амбулаторну реабілітацію дітей, консультації вузьких спеціалістів та інші.

Реформа системи охорони здоров’я дозволить ефективно використовувати кошти для розвитку напрямків, які користуються найбільшим попитом серед громадян, та забезпечить високий рівень медичних послуг для громади міста Тернополя, –  підкреслює Тетяна Пискливець, заступниця директора КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2». – Також враховуючи правонаступництво другої міської лікарні та надання медичних послуг, які числились за міською дитячою лікарнею, тепер вони належать другій міській лікарні. Зокрема, це відділення за адресами: вул. Романа Купчинського, 14 (дитяча інфекційна лікарня), вул. Клінічна 1-А (дитячий стаціонар), вул. Юрія Федьковича (дитяче поліклінічне відділення).

Весь штат дитячої міської лікарні був переведений до об’єднаної другої міської лікарні, що дозволяє надавати якісну медичну допомогу як дитячому, так і дорослому населенню, зробивши її найбільшою лікарнею міста Тернополя.

Педіатрія – це важливий напрямок для громади міста Тернополя. Весь педіатричний підрозділ збережений і працює за наступними напрямками, а саме: поліклініка на вул. Юрія Федьковича, 16. Тут прийом ведуть вузькі спеціалісти – дитячі ортопеди, гінекологи, неврологи, алергологи, пульмонологи інфекціоністи. Також продовжує свою роботу за адресою вул. Юрія Федьковича,16  амбулаторна та стаціонарна реабілітація», – розповідає Олег Кобрин, медичний директор з педіатрії, КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео