Анастасія Кисіль

Тернопільська обласна прокуратура повідомила чоловіку про підозру в участі у діяльності терористичної організації

IMG_2415

У 2019 році житель міста Луганська вступив до складу терористичної організації «ЛНР», ставши співробітником одного з незаконних підрозділів «МВС ЛНР», де був забезпечений форменим одягом з відповідними знаками розрізнення та символікою, вогнепальною зброєю, боєприпасами і щомісячною грошовою винагородою у російських рублях.

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

Упродовж 2019-2021 років, займаючи одну з керівних посад в так званому «Управлінні по боротьбі з екстремізмом та організованою злочинністю» чоловік незаконно переслідував громадян України, у тому числі власників та уповноважених представників юридичних осіб. За невиконання ними вимог учасників терористичної організації, давав вказівки іншим членам підрозділу щодо вилучення майна, викликів та затримання громадян, отримання пояснень, проведення розшукових заходів з метою протидії правоохоронним органам і Збройним Силам України.

- За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури співробітнику так званого Управління по боротьбі з екстремізмом та організованою злочинністю терористичної групи «МВС ЛНР» заочно повідомили про підозру в участі у діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України), - йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Управлінням СБУ в Тернопільській області.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео