Ростислав Фук

Тернопільська піаністка виборола першу премію на конкурсі мистецтв

Юна піаністка підкорила журі у номінації «Інструментальне мистецтво»

Аліна Тимофеєвич, студентка І курсу фортепіанного відділу Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької, виборола першу премію на Національному багатожанровому конкурсі мистецтв «Творча сила». Про це повідомили на сайті коледжу.

Юна піаністка підкорила журі у номінації «Інструментальне мистецтво». Навчається дівчина у класі викладачки Оксани Козири, яка була відзначена подякою від організаторів «за активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток та збереження культури України, професіоналізм у підготовці учасників до конкурсу».

Конкурс відбувався дистанційно. Його засновниками є громадська організація «Динаміка успіху» та благодійний фонд «Українська формула добра».

Метою конкурсу є підтримка дітей та сприяння соціальному становленню особистості дитини, забезпеченні й реалізації її прав у громадському житті суспільства під час воєнного стану в країні; презентація творчих досягнень обдарованих особистостей; популяризація української сучасної та народної культури, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу за для зміцнення сучасної української ідентичності; розкриття нових талантів; сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді та дітей обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, встановлення нових творчих контактів тощо, – йдеться в повідомленні.

Колектив Терену вітає Аліну зі здобуттям важливої перемоги та бажає нових творчих успіхів.

Фото Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької

Вибір читачів за тиждень

Відео