![](/uploads/media/75/98/7598ba0fa739b84d21261a4dc7071b58_orig_thumb.jpg)
Тернопільські католики вже освятили паски (фото, відео)
Католицький Великдень відзначають у неділю, 31 березня. Світлих і мирних свят!
![](/uploads/media/51/6a/516a18cd3c484b7899c0299ec911fed0_w1920.jpg)
Десятки вірян прийшли освятити великодні кошики у Костелі Божого Милосердя і Божої Матері Неустанної помочі 30 березня у Тернополі. Нагадаємо, у неділю, 31 березня, святкуватимуть католицький Великдень.
У кошиках вірян великодні дари, які традиційно кладуть туди щороку. Великдень — дуже важливе свято для кожного християнина, кажуть тернополяни, які освятили паску і в очікуванні Воскресіння.
Посвятити свої кошики у костелі в Тернополі можна буде ще упродовж дня 30 березня. Світлих та мирних свят!
Читайте також: Графік освячення великодніх кошиків у костелі в Тернополі
Фото, відео Руслана Жирова